Meditasyon Ve Astroloji

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve vesair sema cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir sema marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına veçhe veren bir boşlukç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar umumiyetle Burç Yorumları adı altında örgülır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kabil kişisel detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında yakın adımları atmaları için tavsiyelerde bulunur ve kere gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme eden ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak önem alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları özümleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene zarfında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Bugün de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine oylumlu bağ göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, umumiyetle mevlit haritası yorumlamak, kişilik analizi tutmak, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sağlık astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin mevlit geçmişine, saatine ve alegori göre hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesinkes bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz okkalı olgun sahibi tutulmak istiyorsanız, birokkalı terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin için Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi için kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit geçmişine göre belirlenir ve birokkalı kişiye göre kişilik ve gelecekteki olaylar için olgun verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Ekseri 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur için kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Mevlit haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin duygusal yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabil yaşlakin şekline işaret paha.

Burç yorumlaması için çok okkalı olgun sahibi tutulmak için, astroloji terminolojisine aşina tutulmak önemlidir.

Fehva Medlulı
Mevlit haritası Bir kişinin mevlit takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini söyleyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için olgun verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir gayrı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere işaret edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğçalışmaimlere işaret edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, yakın bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, ileri tahmini ve henüz pek çok bahis için olgun tevdi konusunda az çok bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://seokoloji.name.tr/ https://cekmekoymarangoz.name.tr/ https://filmtanitim.name.tr/ https://enyakinhurdaci.name.tr/ https://beslenmeuzmani.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al